Hakkımızda

hakkımızda

Nova Hurda 2000 yılında İstanbul Esenyurt'ta kurulan hurda ve yıkım firmasıdır. Bu işe mahalle aralarında hurda arabası ile başladık. Günümüzde ise İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren bir firma olduk. 

Sizlerin hurda alım satımında firmamızı seçmiş olmanız bizleri bu günlere getirdi. Küçük bir yerde, mahalle aralarında, başlayan bu macera bugün dallanıp budaklandı ve tüm Türkiye'yi sardı. İstanbul'un tümüne, yüksek tonajlı hurdalar içinse Türkiye'nin her yerine hizmet veren Nova Hurda, bu alanda öncü bir firma oldu. 

Misyonumuz

Nova Hurda olarak başlıca amacımız sınırlı kaynaklarımızı daha verimli kullanmak, çevreye ve insana değer katmaktır. Bu amaçla, sınırsızca geri dönüştürülebilen metal hurdaları dolaşıma yeniden katarak sizlerin, bizlerin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Dünyamıza ve çevremize sahip çıkıyor, 20 yılı aşkın süredir bu sektörde olmanın gurunu yaşıyoruz.

iletisim

Yeni Nesil Hurdacı Hizmeti

Nova hurda gelişen ekosisteme ayak uydurarak hurdacı hizmeti vermektedir. Hurdalarınızı, hurdacı arayarak zaman ve efor sarf etmeden satmanızı sağlıyoruz. Bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilir ve hurdanızı satabilirsiniz. Hurdalarınızı kapınızdan biz alıyor ve anında nakit ödüyoruz. 

Nova Hurda Olarak Neler Yapıyoruz?

  • Demir, bakır, alüminyum, krom, çinko, akü, kablo, sarı vb. hurdalarınızı kapınızdan alıyor, tesislerimizde geri dönüşüme kazandırıyoruz. 
  • Hurda veya ücret karşılığı yıkım hizmeti sunuyoruz. Fabrika, bina, çelik çatı söküm vb. yıkım işlerinizi uzman ekibimiz vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz.